מאויב למשתף פעולה

אומנות השכנוע והנעת אנשים כנגד כל הסיכויים

מבט ייחודי אל הקשר המרתק והחשאי בין המפעיל לבין מקור שב"כ
נשים מרגלות
סיפורן הבלתי ייאמן של נשים פלסטיניות, המסכנות את חייהן
ומרגלות עבור השב"כ הישראלי
הרצאות פרונטליות או באמצעות ZOOM
גיא חן - לשעבר מפעיל מקורות וסוכנים בשב"כ
054-7200078
guy@ulysses-int.com
logo.png
תמונת שער מנהרה.png
מונא ללא כתובית.png

על ההרצאה:

השעה קצת אחרי 22:00  אני בבית עם אשתי והילדים, צלצול טלפון, על הקו מחמוד (שם בדוי) המכונה  "ידיד אמת"  צעיר פלסטיני, בן למשפחת פעילי חמאס, שגייסתי לפני מספר חודשים, מחמוד מדווח לי בבהלה  "מחר מוקדם בבוקר שני מחבלים מתאבדים מתכוונים לבצע שני פיגועי התאבדות, האחד במסעדה בירושלים והשני במסעדה בתל אביב..."שתיקה קצרה, אני מתכסה בזיעה קרה, המחשבות משתוללות לי בראש: האם הוא דובר אמת? האם הוא מסתיר משהו? האם נצליח לסכל את הפיגועים בתוך כמה שעות בודדות, לעצור את המפגעים ולמנוע שני אסונות כבדים? אני מדמיין את התמונות הקשות ויודע, שאם לא נצליח, מחר בבוקר, עשרים אנשים לפחות עומדים לאבד את חייהם.
 

 ההרצאה מאויב למשתף פעולה הנה הרצאה מטלטלת המסופרת בגוף ראשון באמצעות סיפורים ואירועים מרתקים שקרו בשטח, ההרצאה מאפשרת הצצה חד פעמית ונדירה לעולמו המורכב של רכז שב"כ ולקשר שנרקם בינו לבין מקורותיו החשאיים. קשר זה הנו לב ההרצאה. רכז שמצליח לייצר אמון ומחויבות עמוקים עם מקורותיו יציל חיים ואילו כישלון של רכז במשימה משמעותו פיגועים שלא מסוכלים ומוות וודאי של חפים מפשע.

 מעבר לסיפור האישי, בהרצאה דוגמאות והסברים על השימוש במיומנויות תקשורת בינאישיות, מתן כלים ויכולות, שיכולים לסייע לכולנו להתמודד בהצלחה עם מצבים ואתגרים יום יומיים בחיים הפרטיים והמקצועיים.

 

פרטים נוספים אודות ההרצאה: מצורף לינק מתוך ראיון  שפורסם  באתר N12 של ערוץ 12 

עמוד הפייסבוק: ראו בלינקhttps://www.facebook.com/GuyChenLecturer

גיא חן בתוכנית המקור בערוץ 13

גיא חן בתוכנית המקור בערוץ 13

מה גורם לאנשים להסכים לשתף פעולה ? 

 

  • כיצד גורמים לאנשים לסכן את חייהם וחיי משפחתם ולחצות את הקווים?

  • כיצד ניתן להשפיע ולשכנע אנשים לבצע פעולות מסכנות חיים? 

  • מה הם הצרכים והמניעים הגלויים והסמויים? כיצד מאתרים אותם? 

  • כיצד מייצרים אמון וזיקה בטווח זמן קצר? 

  • כיצד בונים מערכת יחסים עמוקה ומחייבת כנגד כל הסיכויים?

  • כיצד מתמודדים עם תחושות אשם, שקרים, בגידות, פחדים והתנגדויות? 

  • האם ניתן לגייס כל אחד/אחת? 

  • כיצד מסכלים פיגועי טרור באמצעות משתפי פעולה? 

בנימה אישית...

לאחר שש שנות שירות כחייל ומפקד בחטיבת חי"ר מובחרת ולחימה בגדה המערבית, עזה ולבנון, התגייסתי בשנת 1998 לשירות הביטחון הכללי.

ההחלטה להתגייס לשב"כ הייתה עבורי המשך טבעי ומתבקש לשירות הצבאי שלי, אבל שום דבר לא יכול היה להכין אותי למשימות, האתגרים, המורכבויות, המראות, האחריות ומנעד הרגשות שליוו אותי במשך עשרים שנות שירותי כמגייס ומפעיל מקורות וסוכנים בשב"כ.

אני גאה מאוד שהייתה לי הזכות להיות שותף במבצעים שהצילו חיים, אבל במקומות שנכשלנו ולא הצלחנו לסכל פיגועים אני עדיין נושא עימי את
התחושות הקשות גם לאחר פרישתי מהשירות.

כיום אני נשוי ואב ל 4 בעל תואר ראשון ממכון וינגייט ותואר שני אוניברסיטת חיפה, מנכ"ל ובעלים של חברת ULYSSES חברה המתמחה באיתור ומניעת אבדן עסקי וצמצום הפסדים כספיים  של חברות ועסקים, בנוסף אני מנחה סדנאות  ODT  ומעביר הרצאות לחברות וארגונים.

טלפון נייד: 0547200078
כתובת מייל: guy@ulysses-int.com

103872140_2744197739147212_4152532034612
קטע מוקלט מראיון בתחנת רדיו מארה"בגיא חן
00:00 / 04:11

לקוחות שהיו בהרצאה סיפרו
 

"ההרצאה הכי טובה שהייתה לנו עד עכשיו..."
(גלעד כ.: בה"ד 15, הכשרת חיילים ומפקדים מיחידת מודיעין מסווגת).


"גיא היקר, בשם רוטרי תל אביב - יפו, ברצוני להודות לך מקרב לב על הרצאתך בפני חברי המועדון. כידוע לך, מדי שבוע, אנחנו נוהגים להאזין להרצאות מבכירי המשק הישראלי, שגרירים ודיפלומטים המשרתים בארץ ובחו"ל, מנהיגים מן המגזר השלישי, וכן אנשי רוח ואקדמיה מובילים. ללא ספק, הרצאתך בפנינו הייתה מן המעניינות והמרגשות ששמענו. עולמך האישי - אותו חלקת עמנו - והניסיון שצברת במהלך שנות הגנתך על המדינה, הם ללא ספק מרתקים וייחודיים. זיקוק האתגרים הביטחוניים הלאומיים לכדי שיחות אישיות על כוס קפה עם מי שהוא ספק אויב, ספק משתף פעולה -הרי שאין עוד מקצועות רבים שדורשים מלאכת מחשבת כה עדינה ומדויקת שפר מזלנו שהיית לנו למגן במהלך שנות שירותך. נשמח לשמוע פרקים נוספים מהרצאותיך, בכל רגע שתהיה מוכן להשמיעם".
(דן לוינסון:נשיא מועדון רוטרי תל אביב יפו)

 

"גיא תודה רבה על הרצאה מאלפת על נושאים ששומעים עליהם רק בחדשות, ההרצאה הייתה רהוטה, ברורה וממוקדת
(ליבנה שוורץ: מועדון חברים שבי ציון)


I was especially impressed by the third speaker, Guy Chen, the techniques they use to win the trust of the people and how they reach out to those people who are being brainwashed by the darkness was very interesting… God continue bless their work!!! 
(Zion Yu: C.F.I- Christians for Israel)

logo.png

כל הזכויות שמורות לגיא חן - יוליסס 2020 ©